Strona MPK Łomża

Zawartość główna MPK Łomża

   Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Łomży sp. z o.o. pragnie zachęcić wszystkich pasażerów do korzystania z systemu dynamicznej informacji pasażerskiej, dostępnego na stronie lomza.kiedyprzyjedzie.pl oraz w aplikacji na urządzenia mobilne.

Najnowsza wersja aplikacji dostępna jest w sklepach Google Play (urządzenia z systemem Android) i App Store (urządzenia z systemem IOS). Aplikacja działa podobnie jak nawigacja samochodowa. Autobusy MPK w Łomży sp. z o.o. wyposażone są w nadajniki GPS, które wysyłają sygnał lokalizacyjny. Aplikacja uwzględnia warunki na drodze, identyfikuje pojazdy i przenosi ich położenie na mapę. Dodatkowo, dzięki wykorzystaniu aplikacji KiedyPrzyjedzie.pl, sieć komunikacji miejskiej w Łomży została zintegrowana z serwisem Mapy Google.

Mieszkańcy Łomży, nie wychodząc z domu, poprzez dostęp do rzeczywistego czasu odjazdu autobusów, mogą na bieżąco sprawdzić kiedy interesujący ich autobus komunikacji miejskiej przyjedzie na wybrany przystanek. W wielu innych miastach taką informację można uzyskać dopiero z tablicy na przystanku. Wykorzystywana przez nas aplikacja umożliwia podróżnym zapoznanie się z bieżącymi informacjami na temat ewentualnych odchyleń w kursowaniu spowodowanych korkami na drodze czy też objazdami. Pasażerowie komunikacji miejskiej w Łomży mogą obecnie w internetowym serwisie pasażerskim, podobnie jak w aplikacjach mobilnych, zobaczyć na mapie faktyczne położenie pojazdu realizującego interesujący ich kurs a także dowiedzieć się, na jakim przystanku aktualnie znajduje się autobus.

Wdrożone przez nas oprogramowanie ciągle wzbogaca się o nowe funkcje ułatwiające korzystanie z miejskich autobusów w Łomży. Liczymy, że funkcjonalność aplikacji pozwoli zaoszczędzić Państwa czas i przypadnie wszystkim naszym pasażerom do gustu.

Jedyną rzeczą, którą trzeba zrobić to pobrać aplikację na swój telefon i wybrać jako przewoźnika MPK w Łomży sp. z o.o..