Strona MPK Łomża

Zawartość główna MPK Łomża

   Na podróż komunikacją miejską decydujemy się z różnych powodów. Dla jednych jest jedyną możliwością, aby dostać się do potrzebnych miejsc, dla innych - bardziej ekologicznym zamiennikiem własnego auta. Bez względu jednak na to, co skłania nas do podróży autobusami i tramwajami trzeba przyznać, że znacznie lepiej niż podróż samochodem sprzyja ona zarówno własnemu rozwojowi (książki, gazety), jak i poznawaniu innych ludzi. Czy często podróżujecie komunikacją miejską? Może macie nawet swoje ulubione trasy? Jeśli tak, zapraszamy do udziału w konkursie!

NAGRODY:

I miejsce - 500 zł

II miejsce - 300 zł

III miejsce - 200 zł

Organizatorem konkursu jest Clicktrans - serwis transportowy, łączący przewoźników z osobami szukającymi transportu. Promujemy ideę doładunku, jako sposobu na zmniejszenie ilości pojazdów na drogach i tym samym ograniczenie emisji CO2 do atmosfery. W podobny sposób planetę wspiera właśnie komunikacja miejska.

Co musisz zrobić?

  1. Za pomocą fotorelacji i krótkiego opisu przedstaw swoją ulubioną trasę pokonywaną za pośrednictwem miejskiej komunikacji.
  2. Wraz z wypełnionym i odręcznie podpisanym formularzem zgłoszeniowym wyślij ją na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  3. Na zgłoszenia czekamy do 9 października 2020, a wyniki ogłosimy na stronie konkursu 14 października.
  4. W konkursie udział wziąć mogą osoby pełnoletnie.
  5. Najciekawsze trasy opublikujemy na naszym blogu transportowym lub jego angielskim odpowiedniku.

Na Wasze prace czekamy do 9 października..

Więcej informacji, w tym formularz konkursowy znajdziesz na stronie konkursu: https://clicktrans.pl/info/ulubiona-trasa-komunikacja-miejska