Strona MPK Łomża

Zawartość główna MPK Łomża

MIN znicz miniZbliża się dzień Wszystkich Świętych. Podobnie jak w ubiegłych latach w tym okresie zapraszamy do korzystania z naszych usług. W oparciu o zarządzenie Prezydenta Miasta Łomży Nr 354 z dnia 25 października 2017r. 1 listopada komunikacja miejska będzie bezpłatna na liniach miejskich i pozamiejskich. Autobusy będą kursować według rozkladu świątecznego, a kilka kursów linii nr 10 zostanie przedłużonych do Kupisk. Uruchomimy również dodatkową "Linię Cmentarną", która będzie kursować między Łomżą, Piątnicą i Drozdowem.

Istotną nowością w tym roku jest rozszerzenie oferty bezpłatnych przejazdów poprzez trzykrotne zwiększenie częstotliwości kursowania autobusów  "Linii  Cmentarnej" na terenie Łomży. W ubiegłych latach autobusy jeździły co 30 minut -  w tym roku będą  jeżdzić co 10 minut po mieście - poza miastem pozostaną co 30 min.

Mamy nadzieję, że dzięki tej modyfikacji sporo osób zdecyduje się w tym dniu na pozostawienie swoich samochodów i poruszanie się między cmentarzami autobusami MPK. Zapraszamy!

 2 listopada autobusy będą kursować tak jak w dni robocze.

Rozkład i trasa na 1 listopada dostępne  poniżej:

LINIA SPECJALNA 2017 1listopada co 10 minu m1 LISTOPADA 2017 PLAKAT info m