8 marca - darmowa komunikacja dla Pań
- Szczegóły
- Utworzono: piątek, 07.03.2025
Zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta Miasta Łomży nr 103/25 w dniu 8 marca, w granicach administracyjnych Łomży wszystkie Panie podróżują komunikacją miejską za darmo! Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia. Życzymy Wam dużo uśmiechu, zdrowia, wszelkiej pomyślności i radości każdego dnia w roku.



W związku z dużym zainteresowaniem zakupem papierowych biletów komunikacji miejskiej - szukamy podmiotów prowadzących działalność gospodarczą zainteresowanych ich dystrybucją. W celu podjęcia współpracy prosimy o kontakt pod numerem telefonu (86) 216-01-62 (pon. - pt. 7:00 - 15:00) lub mailowo na adres 
Już od soboty, 21 grudnia, przez trzy kolejne dni na ulice Łomży wyjedzie niezwykły KOLĘDOBUS. W godzinach 14:15–19:45 mieszkańcy miasta będą mogli poczuć magię świąt, słuchając przepięknych kolęd i piosenek bożonarodzeniowych w wykonaniu Studia Wokalnego Emdek oraz Orkiestry Dętej MDK-DŚT.

