Strona MPK Łomża

Zawartość główna MPK Łomża

Jubileuszowa wystawa MPK w muzeum

miniaturka na 55 lecie MPK w Łomżyźródło tekstu: Muzeum Północno-Mazowieckie w Łomży

Muzeum Północno-Mazowieckie w Łomży i Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Łomży zapraszają na otwarcie jubileuszowej wystawy „Jedziemy! 55 lat MPK w Łomży”. Ukazuje ona historię przedsiębiorstwa na przestrzeni lat, od skromnych początków w roku 1969 do czasów współczesnych, zilustrowaną różnorodnymi, nierzadko unikalnymi, materiałami oraz ciekawie zaaranżowaną. Wernisaż odbędzie się w sobotę 18 maja podczas Nocy Muzeów.

Czytaj więcej...

Realizacja przewozów rozkładowych w okresie świątecznym

minWielkanoc2024.png - 19,23 kBInformujemy, że w dniach 28-30 marca i 2 kwietnia, autobusy będą kursowały wg rozkładu wakacyjnego (nie kursują autobusy oznaczone literą "s" - w szkołach przerwa świąteczna).

W dniach 31 marca i 1 kwietnia będzie obowiązywał rozkład jak w niedziele i święta.

Bliższych informacji odnośnie odjazdów z poszczególnych przystanków udziela Dyspozytor MPK - tel. 86 216 03 35 - czynny całą dobę.

MPK edukuje

W związku z obchodami 55-lecia Komunikacji Miejskiej w Łomży wznawiamy prowadzoną przed pandemią akcję edukacyjną skierowaną do dzieci i młodzieży łomżyńskich placówek oświatowych. Pismo z zaproszeniem do udział w kampanii edukacyjnej zostało wysłane do wszystkich dziecięcych jednostek w Łomży (lista w załączniku). Do tej pory odpowiedziały nam następujące placówki:

Czytaj więcej...