Strona MPK Łomża

Zawartość główna MPK Łomża

Trzymaj się w autobusie

Trzymaj się

W związku z powtarzającymi się wypadkami pasażerów w autobusie apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas podróżowania. Trzymajmy się poręczy oraz uchwytów, aby zapobiec utracie równowagi. Jeśli stoimy, trzymajmy nogi w lekkim rozkroku w celu ustabilizowania pozycji naszego ciała. Gdy siedzimy, unikajmy siadania na krawędzi siedzenia. Szczególną ostrożność należy zachować podczas ruszania, hamowania i skręcania pojazdu. Gdy autobus dojeżdża do naszego przystanku, używajmy przycisku STOP, nie wykonujmy gwałtownych ruchów. Zadbajmy o swoje bezpieczeństwo. Wypadek w autobusie może się dla nas skończyć poważnymi obrażeniami ciała.

Jubileuszowa wystawa MPK w muzeum

miniaturka na 55 lecie MPK w Łomżyźródło tekstu: Muzeum Północno-Mazowieckie w Łomży

Muzeum Północno-Mazowieckie w Łomży i Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Łomży zapraszają na otwarcie jubileuszowej wystawy „Jedziemy! 55 lat MPK w Łomży”. Ukazuje ona historię przedsiębiorstwa na przestrzeni lat, od skromnych początków w roku 1969 do czasów współczesnych, zilustrowaną różnorodnymi, nierzadko unikalnymi, materiałami oraz ciekawie zaaranżowaną. Wernisaż odbędzie się w sobotę 18 maja podczas Nocy Muzeów.

Czytaj więcej...

Realizacja przewozów rozkładowych w okresie świątecznym

minWielkanoc2024.png - 19,23 kBInformujemy, że w dniach 28-30 marca i 2 kwietnia, autobusy będą kursowały wg rozkładu wakacyjnego (nie kursują autobusy oznaczone literą "s" - w szkołach przerwa świąteczna).

W dniach 31 marca i 1 kwietnia będzie obowiązywał rozkład jak w niedziele i święta.

Bliższych informacji odnośnie odjazdów z poszczególnych przystanków udziela Dyspozytor MPK - tel. 86 216 03 35 - czynny całą dobę.